Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty o obci Pyšely

4.200 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velice pěknou chatu o dispozici 3+1 s pozemkem 829m2 v atraktivní a žádané lokalitě města Pyšely.
Dřevěná chata je postavená na zděném základu, nabízí velice pěkný prostor a to dvě ložnice, obývací část s krbem, kuchyni vybavenou kuchyňskou linkou. Koupelna je se sprchovým koutem a toaletou. Chata je celopodsklepená, sklep je rozdělený na dvě části, v jedné se nachází dílna a druhá část poskytuje velké skladové prostory. Krásný a udržovaný pozemek se vzrostlou okrasnou zelení o velikosti 829m2 je dle platného územního plánu města určený k zástavbě staveb pro rodinnou rekreaci. Pozemek poskytuje hodně prostoru k relaxaci, je zde zastřešená pergola pro posezení a odpočinek.
Vytápění je zajištěné krbovými kamny, voda je čerpaná z vlastní studny, do chaty je zavedená elektřina, odpad je svedený do jímky. Jedná se o jedinečné místo s dojezdem do Prahy cca 20min. Nemovitost je umístěná v klidné, zalesněné okrajové části města hned u golfového hřiště Loreta Golf Club. Jestli hledáte klidné místo umístěné v nádherné přírodě a zeleni v blízkosti hlavního města, neváhejte nás kontaktovat.

Videoprohlídka

Jiří a Jana Černí

Už od roku 2006 pomáháme s prodejem a koupí bytů, domů i pozemků. Za tu dobu jsme jich navštívili bezpočet, nasbírali jsme moře zkušeností a referencí. V průběhu let jsme si ale ověřili, že lidé potřebují hlavně spolehlivého parťáka, který jim s mnohdy komplikovanými a zdlouhavými procesy pomůže.


Jiří a Jana Černí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF