Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 4+1 v obci Běsno okr. Louny

3.990 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velice pěkný rodinný dům s krásnou udržovanou zahradou o velikosti 826 m2. Dům o současné dispozici 4+1 nabízí v přízemí velkou vstupní chodbu se zádveřím se vstupem do prádelny, komory, velká kuchyň je vybavená kuchyňskou linkou se sporákem a jídelním koutem. Dále dispozici přízemí tvoří obývací pokoj s podlahovým vytápěním, ložnice, koupelna a samostatná toaleta.
V patře domu se pak nachází dva pokoje, koupelna se sprchovým koutem a WC. Jeden pokoj je velice prostorný (40m2) a nabízí se zde možnost ho rozdělit na dva samostatné pokoje. Tento velký pokoj je se vstupem do šatny.
Vytápění je zajištěné tepelným čerpadlem, je možné ho kombinovat s elektrokotlem a nebo lze využít kotel na tuhá paliva. Dům je napojený na systém tzv. chytré domácnosti a je částečně podsklepený. Dále se na pozemku nachází druhá stavba kde je garáž, nad garáží jeden pokoj s krbem, kompletně vybavená letní kuchyně, sklad nářadí a kotec pro psa. Zahrada je udržovaná, s automatickou závlahou trávníku, u domu je pak pergola pro venkovní posezení. Do domu i vedlejší stavby je zavedená elektřina, voda z řadu, odpad je svedený do jímky. Jedná se o velice pěknou nemovitost vhodnou jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci v klidné obci v blízkosti Žatce a Rakovníka a Loun.

Videoprohlídka

Jiří a Jana Černí

Už od roku 2006 pomáháme s prodejem a koupí bytů, domů i pozemků. Za tu dobu jsme jich navštívili bezpočet, nasbírali jsme moře zkušeností a referencí. V průběhu let jsme si ale ověřili, že lidé potřebují hlavně spolehlivého parťáka, který jim s mnohdy komplikovanými a zdlouhavými procesy pomůže.


Jiří a Jana Černí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF