Reference

Při prodeji nemovitosti přes realitní kancelář REMAX Mělník zastupovanou paní Janou Černou jsme byli velmi spokojeni. Její práce byla vysoce profesionální a s příjemným vystupováním. V případě potřeby bychom neváhali využít dalších realitních služeb. Vřele všem doporučuji. Spokojení klienti Adámkovi

Miroslav Adámek

Jana a Jiří Černí jsou opravdovými profesionály ve svém oboru. Po osobní zkušenosti mohu jen doporučit - svou práci dělají s láskou, dokážou se plně vcítit do situace klienta a najít pro něj nejlepší možné řešení ušité na míru. Ocenění 5-ti hvězdami je naprosto na místě !

Milada Mynaříková

Manželé Černí, top realitní makléři a velice milí lidé. Prodávali mi nemovitost a jejich služby byly na špičkové úrovni. Mohu jen doporučit.

Markéta Bombová

Musím opět vyzdvihnout práci, péči a důslednost manželů, Jany a Jiřího Černých. Prodej proběhl k naprosté spokojenosti všech zúčastněných. Jste skvělý tým!

Renata Hajná

Úplně nejlepší. Super jednání.

Tomáš Novák

Spolupráce byla na vysoké profesionální úrovni a sám jsem byl překvapen připravenou prezentací při prodeji mé nemovitosti. Vřele všem doporučuji. Špitálský.

Zdeněk Špitálský

Profesionální úroveň. Jednání bezchybné, slušné a věcné. Žádná negativa, jenom plusy. V případě potřeby se obrátím pouze na tuto úžasnou dvojici Černých. JUDr. Josef Chovanec

Josef Chovanec

Profesionální přístup paní Černé nám pomohl při prodeji nemovitosti. Na základě vlastní dobré zkušenosti určitě mohu tuto kancelář doporučit.

Vítězslav Klečka

Se službami a servisem manželů Černých jsme byli maximálně spokojeni a můžeme je všem doporučit.

Radka Luňáková

Služeb využívám dlouhodobě s maximální spokojeností. Nejen profesionální přístup je samozřejmostí, ale i angažovanost a přístup k řešení vzniklých, někdy až osobních problémů je oběma představitelům kanceláře vlastní.

Vladislav Hokeš

Bezproblémový, rychlý nákup nemovitosti. Dobrá komunikace a přístup.

Iva Sieberová

Profesionální přístup, komunikace bezproblémová. Manželé Černí mysleli na všechno, když bylo potřeba, vysvětlili postup a co všechno je nutno zařídit.

Renata Slobodová

Mohu vřele doporučit realitní kancelář manželů Černých. Měl jsem možnost dvakrát využít služeb jedenkrát jako kupující a jedenkrát jako prodávající. Vždy byl poskytnutý servis na vysoké úrovni a obchodní transakce úspěšně dokončena.

Václav Smrček

"Byli jsme opět nadmíru spokojeni. Úžasná práce paní Černé. Rychlý prodej až překvapující, slušnost, profesionalita. Musíme dát velikou poklonu paní Černé, že tak obětavá dušička pro tak náročnou psychickou práci zvládá vše hravě a s úsměvem. Veliké díky."

A.L.

"Přála bych si aby v budoucnu všechny služby, které kdy budu využívat, poskytoval nekdo, kdo je tak profesionální a zároveň tak lidsky přívětivý jako paní Černá...."

M.V.

"Se službami jsem byla maximálně spokojená. Paní Černá mi se vším velmi pomohla, vše mi vysvětlila, vždy okamžitě reagovala na email či telefon. Vystupování má naprosto profesionální. Velmi děkuji za pomoc s prodejem bytu."

J.N.

"Maximální spokojenost se zprostředkováním nájemníka"

O.P.

"Profesionální a perfektní přlístup, ochotná, vstřícná a lidská."

S.H.

"Profesionální výkon spojení s velmi pozitivním osobnim přístupem."

J.P.

"Vždy ochotná a vstřícná mým požadavkům. Odborná práce. Rozhodně doporučím případným dalším zájemcům o tyto služby."

K.S.

"Makléři se velmi ochotě a operativně věnovali prodeji. Moc jim děkuji za spolupráci."

J.O.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení